Aktualności

Obóz letni Tuchola 2010

W dniach 03-08 sierpnia 2010 r. w Tucholi odbył się kolejny Ogólnopolski Obóz Karate Kyokushin-Kan Karate- Do. Organizatorem imprezy była Polska Federacja Kyokushin-Kan Karate-do i Gdański Klub Kyokushin Karate.
Gościem specjalnym tegorocznego obozu letniego był: Jarosław Rogala trener boksu i kickboxingu. Mistrz Polski Kyokushin Karate w 1985 roku. Trenował wielokrotnego Mistrza Europy i ¦wiata zawodowców w kickboxingu Marka Piotrowskiego.

Z naszego klubu w obozie wzięło udział cztery osoby( Piotr Prajsnar, Paweł Guzik, Artur Zimnicki i Kamil Kwolek).

W trakcie obozu odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu i dan. Z naszego klubu na wyższe stopnie zdawało ( i z powodzeniem je zaliczyło!) trzech uczestników:

Paweł Guzik zaliczył test na (SHO DAN) 1 DAN,
Artur Zimnicki zdał na 3 KYU
a Kamil Kwolek na 5 KYU.

Gratulujemy zdającym, dziękujemy za duże zaangażowanie podczas egzaminu, oraz życzymy dalszych sukcesów na drodze KARATE-DO.

Dla niektórych obóz zaczął się nieco wcześniej. W tym roku równocześnie z obozem odbył się kurs instruktorski kickboxingu, zorganizowany przez Akademie Trenerów i Instruktorów Sportu. W kursie udział wzięli i ukończyli go uzyskując tytuł instruktora kickboxingu Piotr Prajsnar i Paweł Guzik.

0