Aktualności

Mistrzostwa Polski Południowej - Boronów 2010

W dniu 24 kwietnia 2010 r. odbyły się Mistrzostwa Regionu Południowego Kyokushin-kan Karate–do. Organizatorami Mistrzostw byli: ¦ląski Klub Karate Kyokushin-kan, Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF "Boronowia", Wójt gminy Boronów oraz Mysłowicki Klub Karate i Tyski Klub Karate.

W zawodach udział wzięło około 180 zawodników z 16 ośrodków. Krośnieński Klub Kyokushin-kan – do Garyu reprezentowali:

- Artur Zimnicki -80 kg

Ponadto nasz klub reprezentowali także: Paweł Guzik jako kierownik, Piotr Prajsnar jako sędzia oraz grupa kibiców, która przybyła dopingować swoich kolegów z klubu.

Nasz udział w Mistrzostwa Regionu Południowego Kyokushin-kan Karate –do zakończył się dużym sukcesem !!

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach w kumie wywalczyli: Mateusz Pham – i watro dodać, że był to jego pierwszy start w zawodach oraz Szymon Mezglewski, który obronił tytuł sprzed roku. Adrian Kmonk w swojej kategorii zajął drugie miejsce, przegrywając dopiero w finale, natomiast Artur Zimnicki wywalczył w swojej kategorii miejsce trzecie.
Dodatkowo Mateusz Pham zajął trzecie miejsce w kategorii Kata, Hubert i Jakub uplasowali się w 1 ósemce zawodów.

Wyrażam wielkie podziękowania wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, charakter i ducha walki jaki pokazali oraz życzę sukcesów w kolejnych startach na zawodach.