Aktualności

IV Podkarpacki Turniej Karate Kyokushin - Brzozów 2012

IV Podkarpacki Turniej Karate Kyokushin - Brzozów 2012

W dniu 24 listopada w Brzozowie odbył się IV Podkarpacki Turniej Karate Kyokushin. Został on zorganizowany pod patronatem Burmistrza miasta Brzozowa przez Brzozowski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez Sensei Wojciecha Świstaka przy współudziale Brzozowskiego Domu Kultury oraz Szkoły Podstawowej w Brzozowie. Sędzią głównym turnieju był Shihan Wiesław Gwizd.

W Turnieju udział wzięło ponad 80 zawodników. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników a sekundował im sensei Paweł Guzik.
Start należy uznać za bardzo udany, gdyż 6 zawodników stanęło na podium. Pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej zajął Piotr Charzewski pokonując w finale po dogrywce swojego klubowego kolegę Adriana Rzeszutka, który zakończył zawody na miejscu drugim. Na trzecim miejscu podium stanęli Hubert Wilk, Damian Pelczar, Maciej Michalski o raz Krzysztof Krupa. Ładne walki stoczyli jeszcze Wojciech Dynowski i Radosław Wolski ale nie udało im się awansować do strefy medalowej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu, jaki reprezentują nasi młodzi zawodnicy. Postawa i wyszkolenie naszej klubowej kadry docenił również Shihan Wiesław Gwizd, który zaprosił nas do Tarnowa na Mistrzostwa Międzyklubowe.
Czekamy na kolejny udany start młodego pokolenia KSW "Garyu". Osu!

0