Aktualności

II Zawody o Puchar GARYU

W dniu 11 grudnia odbyły się II Zawody o Puchar GARYU. Do rywalizacji w konkurencjach kata i kumite wystartowało 100 zawodników z naszego klubu oraz z Mieleckiego Klubu Kyokushin-kan Karate-do. Jak poprzednio, zawody odbyły się w hali GOSiR w Jedliczu. Dla większości był to pierwszy start i związane z nim duże emocje. Rozegrano 8 konkurencji. W dwóch triumfowali karatecy z Mielca, po 3 Puchary zdobyli zawodnicy z Dukli i Jedlicza. Swoje pierwsze miejsce na podium wywalczyła sekcja z Krosna – w swoim debiucie bardzo dobrze wypadł Damian Poradyło, zajmując 2 miejsce. Aby dojść do finału musiał wygrać 4 walki. W imponującym stylu swoją kategorię wygrał Michał Jasłowski kończąc wszystkie walki przed czasem!
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięscy poszczególnych kategorii puchary.
Wszyscy dzielnie walczyli z przeciwnikami jak też ze swoimi słabościami. Nikomu nie brakowało determinacji. Dla każdego karateki była to okazja do postawienia kolejnego kroku na drodze kyokushin . Kolejne wyzwanie, któremu będzie trzeba stawić czoła to styczniowy egzamin na stopnie kyu – wierzymy, że ten występ dodał Wam sił i pomoże i z tej próby wyjść zwycięsko!. Powodzenia OSU!