Aktualności - archiwum 2013

Egzamin - czerwiec 2013

Egzamin - czerwiec 2013

Dnia 24.06.2013r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1  w Krośnie odbył się kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe kyu. Gościem specjalnym oraz egzaminatorem był Shihan Boguslaw Jeremicz 5 Dan z Gdańska. Dla kilku osób byl to pierwszy egzamin, ale wiekszość do sprawdzianu przystępowala po raz kolejny. Do testu przystąpiło 42 osoby. Podczas egzaminu shihan mocno sprawdził przygotowanie fizyczne ćwiczących ale dzięki systematycznym ćwiczeniom crossfit, wszyscy byli dobrze przygotowani. Egzamin z wyróżnieniem…

Czytaj dalej ...
21

Piknik Rodzinny w Rymanowie Zdroju 2013

Piknik Rodzinny w Rymanowie Zdroju 2013

Piknik Rodzinny w Rymanowie Zdroju z udziałem  KSW Garyu

Dnia 8 czerwca 2013 w Rymanowie Zdroju odbył się II Piknik Rodzinny. Do głównych celów tej imprezy należy zaliczyć promocję zdrowego stylu życia wśród dorosłych, dzieci i młodzieży, propagowanie aktywnego rodzinnego wypoczynku, integrację środowiska lokalnego, edukację zdrowotną. Dodatkowym zamierzeniem organizatorów Pikniku było przekazanie uczestnikom praktycznych informacji oraz umiejętności w zakresie oceny
i ochrony zdrowia. W dniu pikniku Rymanów zdrój…

Czytaj dalej ...
25

Wycieczka - Tatry i Tatralandia

Wycieczka - Tatry i Tatralandia

Termin: 15 - 16.06.2013 r.

Miejsce: Polska i Słowacja

Tatralandia - nowoczesny, całoroczny kompleks (największy w Europie) krytych
i odkrytych termalnych basenów oraz adrenalinowych atrakcji. Przy basenach poza adrenalinowymi atrakcjami place zabaw, rekwizyty do 'zjazdów', materace i koła wodne, łódeczki dla dzieci, stanowiska masaży wodnych i biczy, leżaki i wiele innych)

http://www.tatralandia-aquapark.sk/pl/

Zakopane - miasto u podnóża Tatr, położone na wysokości ponad 900 m…

Czytaj dalej ...
0

Komunikat - Obóz letni w Wisełce 7-16 sierpnia

Komunikat - Obóz letni w Wisełce 7-16 sierpnia

Organizator: Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do

Dojazd: uczestnicy dojeżdżają na własny koszt indywidualnie lub w grupach zorganizowanych ze swoim instruktorem. Istnieje możwliość dojazdu wraz z grupą z Mielca.

Gościem specjalnym będzie Shihan Bogusław Jeremicz 5 Dan, który również przeprowadzi egzamin na stopnie kyu na zakończenie obozu.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.
Miejsca można rezerwować do 19 maja wpłacając zaliczkę…

Czytaj dalej ...
0

Seminarium K-1 OPO Spała

Seminarium K-1 OPO Spała

W dniach 12-14 kwietnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyło się  I Seminarium szkoleniowe K-1 zorganizowane przez Polską Federację Kyokushin Karate.

Seminarium poprowadził trener Jarosław Rogala i Adrianna Bieńkowska.

Tematem przewodnim była obrona poprze zakroki. Doskonalono również techniki ataku, w tym uderzenia i kopnięcia na tarczach treningowych.

Czytaj dalej ...
14
 < 12 3 >