Aktualności - archiwum 2012

Turniej K1 - Warszawa

W dniu 19 maja 2012 r. w Warszawie, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Boksie "Legia", odbył się turniej K-1 dla klubów PFKK, które założyły sekcje Kickboxingu zaledwie półtora roku temu.
Nasz klub w formule K-1 reprezentowało trzech zawodników:

Artur Zimnicki kat -81 kg
Dariusz Uriasz kat -81 kg
Adrian Konarzewski kat -86kg

Dla zawodników z K.S.W. "Garyu" Krosno był to pierwszy start w…

Czytaj dalej ...
13

Komunikat - Wycieczka do Zakopanego

Termin: 02 - 03.06.2012 r.

Miejsce:
Zakopane – miasto u podnóża Tatr, położone na wysokości ponad 900 m n. p. m. nad rzeką Zakopianką, dopływem Białego Dunajca. Jest stolicą sportów zimowych i turystyki górskiej, a jednocześnie ważnym centrum kultury. Zakopane jako centrum tatrzańskiej turystyki, jest bazą do wypraw w Tatry, do miejsc tak pięknych, jak Morskie Oko, Czarny Staw, Dolina Chochołowska, Biała, Strążyska, Kościeliska; Hale Gąsienicowa i…

Czytaj dalej ...
0

Koszulki klubowe

W najbliższym czasie będą do nabycia koszulki naszego klubu. Prosimy osoby zainteresowane kupnem o kontakt ze swoim instruktorem. Oprócz koszulek będzie można zamówić również bluzy z kapturem czy bezrękawniki. Poniżej projekt naszej koszulki.

Czytaj dalej ...
0

Seminarium kumite - Wałcz 2012

W dniach 01-04.03.2012 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się seminarium kumite, organizatorem którego była Polska Federacja Kyukushin Karate. W seminarium udział wzięło ponad stu dwudziestu uczestników, którzy pogłębiali i doskonalili swoje umiejętności w kumite. Program seminarium obejmował sześć treningów specjalistycznych poświeconych kumitei K-1.

Instruktorami byli:
- shihan Bogusław Jeremicz - 5 dan,
- trener kadry PFKK sensei Artur Wilento – 4 dan,
-…

Czytaj dalej ...
12

Seminarium MMA - Dębica 12

W dniu 11 marca w Dębicy w klubie Plaza Sport kierowanym przez Adama Szelę odbyło się seminarium BJJ i MMA z Piotrem Bagińskim "Bagi" posiadaczem czarnego pasa BJJ i czarnego pasa Judo, trenerem kadry narodowej w grapplingu, jedną z najbardziej cenionych i poważanych osób w Polskim światku sportów chwytanych i MMA – uczestnikiem KSW, zdobywcą ogromnej ilości medali Mistrzostw Polski, Europy i ¦wiata w brazylijskim jiu jitsu i grapplingu. Miło…

Czytaj dalej ...
10
 < 12 3 >