Aktualności - archiwum 2012

Egzamin - luty 2012

25 lutego 2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie odbył się kolejny egzamin w Klubie Sztuk Walk GARYU.

W egzaminie wzięło udział 59 adeptów trenujących w naszym Klubie. Egzamin odbył się według przepisów Polskiej Federacji Karate Kyoksuhin. Przeprowadził go shihan Bogusław Jeremicz V dan z Gdańska, prezes federacji.

Każdy uczestnik egzaminu przeszedł test, który pozwolił ocenić umiejętności nabyte podczas treningów.
Szczególną uwagę shihan…

Czytaj dalej ...
15

Seminarium MMA - Dębica

W dniu 28 stycznia 2012 roku, w Dębicy, odbyło się 4,5 godzinne seminarium MMA, które poprowadził legenda polskiego MMA - Tomasz Drwal, pierwszy Polak, który walczył i wygrywał walki w największej organizacji – UFC, oraz Łukasz Chlebowski - czołowy zawodnik MMA w Polsce.

Seminarium miało charakter otwarty, mogli w nim brać udział wszyscy fani MMA, bez względu na stopień zaawansowania i sport bazowy. Seminarium podzielone było na 2…

Czytaj dalej ...
6

Sparing - Rzeszów 2012

W dniu 11 stycznia 2012 w Naszym DOJO przy ul. Poznańskiej w Rzeszowie odbył się pierwszy w tym roku sparing międzyklubowy. Zaproszenie przyjęło 10 Klubów, jednak pojawiły się reprezentacje zaledwie trzech: KSW Garyu Krosno, OYAMA Jasło oraz SHINKYOKUSHIN Leżajsk.

Łącznie ponad trzydziestu walczących, przez godzinę czasu. Walki odbywały się w wymaganych ochraniaczach na goleń + stopę oraz dłonie. Nie odnotowaliśmy żadnych poważniejszych kontuzji. Mamy nadzieję, że w lutym…

Czytaj dalej ...
11

Mistrzostwa Makroregionu Południowego - Mielec 2011

W sobotę 17.12. 2011r. w Mielcu został rozegrany turniej Karate Kyokushin, którego organizatorem był Mielecki Klub Karate Shinkyokushin SAIHA.
Wystartowało w nim 127 zawodników reprezentujących takie miasta jak: Boronów, Chorzów, Głuszyce, Jasło, Jaworzno, Kalety, Kalwarię, Kęty, Kraków, Krosno, Kolbuszowa, Mysłowice, Myślenice, Nową Rudę, Oświęcim, Przemyśl, Rzeszów, Tarnobrzeg, Turek, Wadowice, Żywiec.

Zawodnicy rywalizowali w kategoriach wiekowych i wagowych.
Kategoria Junior Chłopcy (11 kategorii).
Kategoria Junior Dziewczęta…

Czytaj dalej ...
21
 < 1 23