Aktualności - archiwum 2010

Egzamin - maj 2010

W środę 02-06-2010 odbył się kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, junior i senior.
Był to kolejny egzamin podsumowujący prace szkoleniową w naszym klubie w sezonie 2009/10. Egzaminatorem był prezes Polskiej Federacji Kyokushin-Kan Shihan Bogusław Jeremicz.

Na wstepie Shihan przypomniał wszystkim ćwiczącym jaki jest cel naszego treningu, o wartościach z niego płynących, ćwiczeniu nie tylko ciała ale i charakteru ludzi zajmujących się sztukami walki. Podkreślił również…

Czytaj dalej ...
13

Obóz letni Tuchola 2010

W dniach 03-08 sierpnia 2010 r. w Tucholi odbył się kolejny Ogólnopolski Obóz Karate Kyokushin-Kan Karate- Do. Organizatorem imprezy była Polska Federacja Kyokushin-Kan Karate-do i Gdański Klub Kyokushin Karate.
Gościem specjalnym tegorocznego obozu letniego był: Jarosław Rogala trener boksu i kickboxingu. Mistrz Polski Kyokushin Karate w 1985 roku. Trenował wielokrotnego Mistrza Europy i ¦wiata zawodowców w kickboxingu Marka Piotrowskiego.

Z naszego klubu w obozie wzięło udział cztery osoby( Piotr…

Czytaj dalej ...
0

Mistrzostwa Polski Południowej - Boronów 2010

W dniu 24 kwietnia 2010 r. odbyły się Mistrzostwa Regionu Południowego Kyokushin-kan Karate–do. Organizatorami Mistrzostw byli: ¦ląski Klub Karate Kyokushin-kan, Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF "Boronowia", Wójt gminy Boronów oraz Mysłowicki Klub Karate i Tyski Klub Karate.

W zawodach udział wzięło około 180 zawodników z 16 ośrodków. Krośnieński Klub Kyokushin-kan – do Garyu reprezentowali:

  • Kata chłopców do 10 lat
    - Hubert Wilk

  • Kata chłopców do 16…

    Czytaj dalej ...
    24

Seminarium kumite - Wałcz 2010

W dniach 25-28 lutego br., w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, odbyło się kolejne IX Seminarium Kumite, w którym uczestniczyło ponad 120 osób z klubów PFKK.
Nasz klub reprezentowali nasi instruktorzy : Paweł Guzik i Piotr Prajsnar.

Gościem specjalnym tegorocznego seminarium był trener boksu i kickboxingu, Mistrz Polski Kyokushin Karate z 1985 roku - Pan Jarosław Rogala z Warszawy, który był również trenerem wielokrotnego Mistrza ¦wiata…

Czytaj dalej ...
24

Egzamin - styczeń 2010

W dniu 2010-01-21 w Naszym Klubie odbył kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe KYU, egzaminatorem był SHIHAN Bogdan Jeremicz 5 DAN, który po raz kolejny odwiedził nasze Dojo.
Egzamin podzielony był na dwie grupy.

  • Godz. 16:30 egzamin na stopnie szkoleniowe junior,
  • Godz. 18:00 egzamin na stopnie szkoleniowe senior,


Podczas egzaminu Shihan zwracał szczególną uwagę na prawidłowość przyjmowanej postawy, dynamikę wykonywanych ćwiczeń jak również zaangażowanie w…

Czytaj dalej ...
24