Aktualności - archiwum 2009

Seminarium instruktorskie - Wałcz 2009

W dniach 16-18 października w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu gościło ponad 60 uczestników seminarium szkoleniowego dla instruktorów.

Nasz klub reprezentował Piotr Prajsnar. Tematem przewodnim seminarium była metodyka prowadzenia treningów z dziećmi.
W trakcie szkolenia omówione zostały metody pracy z dziećmi, a uczestnicy przećwiczyli także wykorzystanie tarcz treningowych, rękawic bokserskich i krótkiego kija jo w prowadzeniu zajęć.

W trakcie seminarium przeprowadzony został kurs sędziowski. Odbyło się…

Czytaj dalej ...
11

Egzamin - maj 2009

Relacja z egzaminu już wkrótce.

Czytaj dalej ...
27

Obóz letni - Tuchola 2009

W dniach 4-9 sierpnia odbył się kolejny siódmy letni obóz w Tucholi, zorganizowany przez Polską Federację Kyokushin Kan Karate Do.
Udział w nim wzięło około 180 osób z całej Polski oraz goście z Federacji Rosyjskiej i Japonii. Nasz Klub Garyu reprezentowało 5 osób : Piotr, Paweł, Szymon, Artur i „Sławek” ;).

W trakcie obozu odbyło się 18 treningów z podziałem na grupy, egzamin na stopnie szkoleniowe kyu i dan…

Czytaj dalej ...
0

Seminarium Kumite - Wałcz 2009

Ponad 170 uczestników wzięło udział w VII Seminarium Kumite w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu w dniach 26 luty - 1 marca. W tym roku w seminarium wzięli udział zaproszeni przez shihan Bogusława Jeremicza specjalni goście : shihan Masahiro Kaneko 5 dan v-ce dyrektor techniczny Kyokushin-kan International oraz trener kadry Japonii, shihan Kunio Ishizawa 5 dan ( mistrz Iken ), sempai Yusuke Fujii 2 dan Mistrz Japonii oraz sempai Yusuke…

Czytaj dalej ...
0

V lecie PFKK

W sobotę 28 lutego odbyła się miła uroczystość V-lecia PFKK. W sali konferencyjnej OPO Wałcz w hotelu Lider zebrali się wszyscy uczestnicy seminarium oraz zaproszeni goście.
Wszystkich zebranych przywitał shihan Bogusław Jeremicz 5 dan przedstawiciel Kyokushin-kan International na Polskę, Prezes Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do.

Kyokushin-kan rozwija się dynamicznie w Polsce jak i na świecie. Kyokushin-kan to patrzenie w przyszłość i rozwój, a każdy rozwój jest…

Czytaj dalej ...
9
1 2 >