Aktualności - archiwum 2007

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu - czerwiec 2007

W dniu 2007-06-06 Krośnieński Klub Karate Kyokushin Kan GARYU po raz kolejny zorganizował egzamin na stopnie szkoleniowe KYU.

Egzaminatorem był SHIHAN Bogdan Jeremicz 5 dan, który po raz kolejny odwiedził nasz klub, zaszczycając nas swoją obecnością.

Egzamin podzielony był na dwie grupy. W pierwszej turze do egzaminu na stopnie szkoleniowe junior podeszli najmłodsi adepci karate, a po przerwie odbył się egzamin na stopnie senior.
Czytaj dalej ...

6

Mistrzostwa Polski - Gdańsk 2007

W sobotę 21 kwietnia 2007 roku w Gdańsku ponad 90 zawodników z 17 ośrodków Kyokushin-kan rywalizowało o tytuł Mistrza Polski Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w kategorii kata i kumite. Zgodnie z regulaminem PFKK w tych mistrzostwach rywalizowali również juniorzy w wieku 17/18 lat w kategorii kumite.
Organizatorem mistrzostw był Gdański Klub Kyokushin Karate oraz Pałac Młodzieży w Gdańsku mistrzostwa odbyły się w hali MOSiR-u…

Czytaj dalej ...
11

Mistrzostwa Polski Południowej - Kraków 2007

W dniu 31 marca w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-Do.
Nasz klub reprezentowała 15 osobowa ekipa. W konkurencji kumite juniorów wystąpili: Michał Bienia, Artur i Damian Poradyło. Michał i Artur niestety przegrali swoje pierwsze walki – trafili na przeciwników o znacznie lepszych warunkach fizycznych i mimo dużej ambicji zeszli z maty pokonani. Znacznie lepiej poszło Damianowi, który wygrał kolejne 4 walki i zajął 1…

Czytaj dalej ...
28

V Seminarium Kumite - OPO Wałcz

W dniach 22-25 luty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się V Seminarium Kumite Federacji Kyokushin-kan, które w całości poprowadził shihan Bogdan Jeremicz 5 dan.

W seminarium wzięło udział prawie 100 uczestników z klubów kyokushin-kan i prawie wszyscy kierownicy oddziałów, co jest bardzo budujące z punktu widzenia szkolenia w klubach naszej Federacji.

W tym roku myślą przewodnią seminarium było doskonalenie umiejętności ataku.

W celu pełnego wykorzystania umiejętności i…

Czytaj dalej ...
0

Mistrzostwa Polski Południowej

W dniu 31 marca 2007 w Krakowie odbędą się Mistrzostwa Polski Południowej Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-DO.

Na tę imprezę zostanie wynajęty autobus dla naszych zawodników i kibiców. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o kontakt z klubem. Koszt przejazdu w obie strony to 15 zł.

Czytaj dalej ...
0
 < 12 3 >