Aktualności - archiwum 2007

Debiut w Kadrze Polski

24-25 listopada odbyło się X Zgrupowanie Kadry Kyokushinkan PFKK w Pawilonie Sportów Walki Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy powołani do kadry na rok 2007 oraz ich instruktorzy na co dzień szkolący w klubach. Zgrupowanie prowadził trener kadry Sensei Artur Wilento 3dan oraz Shihan Bogusław Jeremicz 5dan.

Nasz klub reprezentowali: Szymon Mezglewski jako zawodnik szerokiej kadry oraz Marek Wilusz w charakterze instruktora.…

Czytaj dalej ...
0

Otwarte Mistrzostwa Krakowa 2007

W dniu 01/12/2007 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Krakowa Federacji Kyokushin-Kan Karate-Do. Krośnieński Klub Karate „Garyu” reprezentowało 11 zawodników:

1. Bartman Mariusz
2. Biduś Marek
3. Guzik Paweł
4. Jasłowski Michał
5. Kędzierski Adrian
6. Kuliga Piotr
7. Mezglewski Szymon
8. Owsiany Maciej
9. Subik Mirosław
10. Wojdyła Paweł
11. Zimnicki Artur

Dziesięciu zawodników wystartowało…

Czytaj dalej ...
0

Seminarium instruktorskie - Wałcz 2007

W dniach 12-14 październik w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyło się IV Seminarium instruktorskie Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate-do. W seminarium, które w całości poprowadził shihan Bogusław Jeremicz 5 dan wzięło udział 70 instruktorów z klubów Kyokushin-kan w kraju. Z naszego klubu w zajęciach seminarium uczestniczyło 5 osób – a więc kolejny raz silna grupa.

W programie seminarium oprócz utrwalenia znanych już elementów treningu, kontynuowano i udoskonalano rozpoczęte…

Czytaj dalej ...
9

Letni obóz klubowy - Wisełka 2007

W tym roku nasz klub po raz trzeci zorganizował Letni Obóz Karate.
Tym razem w nadmorskiej miejscowości Wisełka w terminie 17-26 sierpnia. W obozie udział wzięło prawie 150 osób z kilkunastu klubów z całej Polski. Zajęcia prowadziło 8 instruktorów z podziałem na 4 grupy ćwiczebne.

Każdy dzień rozpoczynał się o 7.00 rozruchem, po śniadaniu przeważnie wszystkie grupy szły nad morze, gdzie czas upływał na kąpielach w wyjątkowo…

Czytaj dalej ...
29

Letni obóz kyokushin-kan w Tucholi 2007

W tym roku w obozie udział wzięło 7 członków naszego klubu: Marek Wilusz, Piotr Praisnar, Janusz Hućko, Paweł Guzik, Szymon Mezglewski, Katarzyna Dragan i Artur Zimnicki.

Zajęcia, poświęcone iken, podstawom karate i posługiwania się kijem, były kontynuacją tego co japońscy mistrzowie przekazali nam rok wcześniej. Zajęcia prowadzili: shihan Bogdan Jeremicz 5 Dan, shihan Kunio Ishizawa 5 Dan i shihan Masahiro Kaneko 5 Dan.

Na piątek…

Czytaj dalej ...
12
1 2 3 >